Éljen a retró: az aranykorszakot idéző koncertek és relikviák 35 héten keresztül!

Éljen a retró: az aranykorszakot idéző koncertek és relikviák 35 héten keresztül!

Arany Korszak Retro Fesztivál és Múzeum néven indul útjára az a különleges rendezvénysorozat, ahol a zenei csemegék mellett a rendszerváltás előtti és kicsit utáni évek legkedveltebb művészeinek féltett kincsei is megtekinthetők, sőt, a tervek szerint akár meg is vásárolhatók majd.

Szeptember végétől mintegy 35 héten keresztül, a közönség előtt kapnak majd adománylevelet azok a művészek, akik emlékezetes fellépéseik tárgyi emlékeit jótékonysági kiállításra, majd későbbi árverésre felajánlják. Sőt, a helyszínen tábla fogja őrizni az adományozók autogramját. A jótékonysági árverés várhatóan 2019. decemberében lesz.

Addig viszont hétről hétre újabb vendégek érkeznek majd az Aréna Cornerbe, ahol már a szeptember 29-ei nyitóbulira is illusztris vendégeket várnak. Ott lesz Török Ádám, ezúttal Mini nélkül, Takáts Tamás a Blues Band nélkül, a legendás Dj Cintula, a közönséget pedig Nagy Molnár Dávid varázsolja majd el.

A jó hangulatról pedig Dj First Lady és Dj Radák János fog gondoskodni hajnalig.



vissza
webes verzió
© koncert.hu