Androidharkályokat engednek szabadon Budapesten!

Androidharkályokat engednek szabadon Budapesten!

Az „android-madarak” a környezetükben érzékelt elektronikus kommunikációs eszközök és vezeték nélküli hálózatok elektromágnes sugárzását érzékelik és alakítják át ritmus-alapú zenévé: a harkályok dob-nyelvére!

Így valahogy:

A projektet 2017-ben hozta létre BAROTTI a franciaországi Travellings Festival residency programjának részeként, a bemutatóra pedig 2018. március 18-21. között került sor a németországi Bildstörung Fesztiválon.

Azóta több másik európai fesztiválon is hallhatták ezeket a harkályokat – és a budapesti installáció lesz az első alkalom, hogy szabadon engedik őket Magyarországon!

Ahol meghallgathatjátok őket:

  • Szeptember 19. szerda 14.30 – 18.30: Szabadság híd, Szent Gellért tér (metrólejáró), Móricz Zs. tér
  • Szeptember 20. csütörtök 14.30 – 18.30: Karácsony Sándor utca, Csepel
  • Szeptember 21. péntek 14.30 – 18.30: Pop up verzió a belvárosban a Deák térről indulva

 



vissza
webes verzió
© koncert.hu