Annyira hangos volt a Metallica, hogy felkeltette a várost!

Fotó: YouTube

Az emberek Twitteren kezdtek el hangot adni nemtetszésüknek, mivel a koncert hangosítását enyhén szólva túltolták, és az utcán sétálva is kivehetők voltak a dalok, dübörögtek a falak, és emiatt nyilván elaludni is lehetetlen volt.

A buli a San Francisco-i Civic Centerben került megrendezésre, tehát szabadtéri volt... Persze nyilván volt, aki örült neki, hogy ingyen hallhatja őket élőben, sétálgatás közben, azonban a város lakóinak többsége kiakadt, hogy hétköznap este nem tudnak rendesen aludni a “zaj” miatt. Reméljük legalább valamelyest megnyugtatta őket a tény, hogy a zenekar egy jótékonysági koncertet adott, és dollármilliókat adományozott a bevételből a University of California San Francisco’s Benioff Children’s Hospital-nak (San Francisco-i Benioff Gyermekkórház).

Íme néhány felháborodott tweet az eseményről:

“Mikor végez már a Metallica? Aludnék!’

És egy videó.

Egy nem messze lakó srác azt írta:

“Ha a Metallica show nem lett volna elég hangos önmagában, most már akkor is biztos, hogy az egész lakóház ébren van, ugyanis a finálé részeként ellőtt tűzijáték akitválta a tűzjelzőnket és az egész házat evakuálni kellett!”

A zenekar nemrég jelentette be, hogy jövőre ismét útra kelnek, és érintik Európát is.

“Megígértük, hogy visszatérünk!” – mondták, és az ígéret szép szó!

A turné május 1-jén indul Portugáliából. Magyarországi helyszín sajnos nem szerepel a listán, de bécsi, bukaresti, prágai és varsói igen, így egy kis utazással el lehet őket kapni a környéken.

A cikk forrása

 



vissza
webes verzió
© koncert.hu