Mi történt kishazánkban: Depresszió, Dorothy, Aurora

Dorothy (Fotó: @korcsogphotography; Dorothy/FB)

A napokban platinalemez státuszt ért el a DEPRESSZIÓ legfrissebb, "Válaszok után..." című lemeze, és a címadó dalhoz egy új klipet is forgatott a zenekar. A kisfilmről az alábbiakat mondta Halász Ferenc énekes/gitáros:

„(...)Több fesztiválon is forgattunk, valamint a 18. születésnapi koncertünkön, a budapesti Trackben. Mindenképpen szerettük volna megörökíteni ezt a koncertet valamilyen formában, hiszen ez volt a Depresszió eddigi leglátványosabb fellépése, valamint az egyik legtöbb látogatót vonzó önálló bulink is."

A klip megjelenését követően turnéra indul a zenekar, aminek legnagyobb bulijára december 22-én kerül sor a budapesti Barba Negrában. A koncert vendége az Ørdøg zenekar lesz.

***

Megjelent a DOROTHY negyedik, Tessék! címre keresztelt lemeze. Az alnum első klipjét a "Hűségriadó" című dalhoz forgatták, ami mintegy három hét alatt átlépte a 80 ezer megtekintést. 

A második előzetes tétel a "Legalább" volt, melyhez nemrég friss szöveges videóval jelentkezett a zenekar.

A csajbanda legközelebb október 20-án látható-hallható Szolnokon, a Váróterem Klubban.

***

Régi-új videoklippel jelentkezett az AURORA, melyet egy eredetileg 2002-ben, az "A Rezervátum mélyén" című lemezen megjelent dalra forgattak. A klip különlegessége, hogy nagy részét Saigonban (Vietnám) forgatták, a zenekari jeleneteket pedig Nagymaroson rögzítették. "Tessék jó flegmán nézni!" – szól hozzá a zenekari ajánlás.

 



vissza
webes verzió
© koncert.hu