Megvan az év zenésze!

Fotó: Leander Kills (FB)

A Budapest Music Expón zárult az Öröm a Zene országos tehetségkutató döntője. A versenyt a Fangler's nyerte, így a zenekar a Hangszeresek Országos Szövetsége jóvoltából 1 millió forint értékű hangtechnikai felszereléssel, a Hangfoglaló Program felajánlásának köszönhetően pedig 2 milliót érő egyedi pályázattal gazdagodott.

Mellettük három együttes kimagasló tehetségét ismerte el a zsűri különdíjjal:

a Nene,

a Ruby Harlem és a

Carson Coma.

A Hanosz idén is kiosztotta az Öröm a Zene Díjat 12 kategóriában. Ezzel a hangszeres-élőzene népszerűsítése iránti elkötelezett személyeket kívánta elismerni.

Az év zenésze Köteles Leander,

az év helyszíne az Analog Music Hall,

az év zenepedagógusa díjat idén nem egy tanár, hanem egy intézmény, a Kőbányai Zenei Stúdió kapta.

Az év felfedezettjei Berkes Olivér és Závodi Marcell,

az év hangmérnöke Mohai György,

az év hangtechnikusa Bácskay Gábor,

az év fény- és látványtechnikusa Magony Zoltán,

az év hangszerjavítója Medgyesi Tibor,

az év zenei újságírója Hegedűs István,

az év különdíjasa Jantyik Zsolt,

a Budapest Music Expo különdíjas terméke pedig a Pearl MinicPro Dobmodul és Pearl E-merge elektromos dob lett.



vissza
webes verzió
© koncert.hu