Srácok, van próbatermetek? És ha nincs, milyen?

Srácok, van próbatermetek? És ha nincs, milyen?

Arra kérik a zenekarokat, hogy ha még nem tették meg, töltsék ki, léccilécci, ezt az anonim kérdőívet, hogy minél teljesebb képet kaphassanak a helyzetről, amivel nem tudjuk, mit fognak kezdeni, mert azt nem mondták.

A kérdőív kitöltése nagyjából 10 percet vesz igénybe. Köszönik az együttműködéseteket!



vissza
webes verzió
© koncert.hu