Wellhello, good bye? Kilépnek a zenekarból a tagok

Az utolsó közös kép? (Wellhello/FB)

Mást egyelőre nem tudni, de a posztok központi problémáról árulkodnak.

Wagner Emil billentyűs ezt írta:

A dobos, Kocsis Máté oldalán ez látszik:

Ennyit tudunk. Lehet, hogy valami marketing akció? A Wellhello-nak mostanában nem nagyon lesz koncertje ( nov.17.), "Az utolsó hibám"-at meg augusztusban már bemutatták... Valami más van készülőben?

A most folyó 3. Klipszemlén a LEGJOBB SZTORIK kategóriában indultak, ezzel a klippel:

A cikk forrása



vissza
webes verzió
© koncert.hu