Kelemen ünnepi kabátot húz – induljon a szülinapi banzáj!

Kelemen ünnepi kabátot húz – induljon a szülinapi banzáj!

A formáció 2013-ban alakult zenekarrá, azóta megjelent összesen 4 albumuk, elkészítettek számos videoklipet és többszáz koncerttel szórakoztatták a közönséget. Nagy utat tettek meg az elmúlt évek alatt, komolyodtak is kicsit – apák is lettek.

A Nyári dallamban az énekes Horváth Boldi még egy bundában mászkált a strandon, keszeget is hajtottak a Maradjatok gyerekek-ben, de a legutóbbi, Fehér Angyal című albumukon kicsit már megkomolyodtak, de természetesen csak mértékkel. Boldi úgy fogalmazott, sokkal hitelesebb és önazonosabb lett a zenekar.

Az elmúlt évben valóban elérték, hogy a hazai zenekarok élvonalába sorolja őket a közönség és a szakma egyaránt, rengeteg fellépésük van és már alig van olyan fesztivál, ahol ne lenne Kelemen Kabátban-koncert.

2013-ban jelent meg a Dallamok télen-nyáron „best of” albumuk az addigi dalaikból, ezt követte a Maradjatok gyerekek!, egy évvel később a Szívdöglesztő, majd idén a már említett Fehér Angyal. 2015-ben a Nagy-Szín-Pad harmadik helyezettjei lettek, és tavaly elkészítették a Bonanza Banzai Induljon a Banzáj című slágerének feldolgozását is, amelyet a Pappa Pia című filmben hallhattunk.

A szülinapjukat ők maguk egy klippel ünnepelték meg, amelyet a Milyen jó című dalukra készítettek:



vissza
webes verzió
© koncert.hu