Itt az új Dua Lipa-album!

Itt az új Dua Lipa-album!

Dua Lipa az egyik dalt már korábban közszemlére bocsátotta, így a slágervárományos "Want To"-t máris több mint egymillióan hallgatták meg.

A korongon az összes kollaboráció is egyben hallható, így a Silk Cityvel készített "Elecricity",

a Martin Garrix-szel felvett "Scared To Be Lonely",

és Saun Paullal közös munkájuk, a "No Lie" is. 

Az alig 23 éves brit zseni 2015-ben adta ki első anyagát, 3 év alatt pedig a legtöbbet streamelt női előadó lett, számos díjat nyert, debütáló nagylemezéből több mint 3 millió fogyott, single-jei pedig 32 millió példányban keltek el.

A teljes albumot ITT tudjátok meghallgatni

A szigetes koncertjéről meg itt írtunk.



vissza
webes verzió
© koncert.hu