Queen-film: húzták a szájukat a kritikusok

Ez Rami Malek, nem Freddie...

Noha a San Franciscó-i Nemzetközi Filmfesztivál közönsége egész jól fogadta a hónap elején a filmet, a brit bemutató után az összes komoly filmes lap lehozta kritikáját a filmről, és mondhatni, nem lelkesedtek érte – számol be a portál.

Az Independent és a The Guardian is mindössze két csillagot adott rá az ötből, és nagyjából ennek feleltethető meg az IndieWire D+ osztályzata is (ez körülbelül 2-es fölét jelent a magyar mérce szerint). Egyedül a Telepgraph adott három csillagot.

Az érvelésükben olyan kitételek szerepelnek, hogy felszínes, biztonsági játék, eldöntetlen, hogy Freddie Mercuryról vagy a Queen-ről szól.

Abban azért majdnem mindenki egyetértett, hogy Rami Malek színészi játéka kiváló.

A nagyközönség november 2-ától döntheti el, hogy igazuk volt-e a kritikusoknak.

 

Így néz ki a Bohém Rapszódia 8 perc alatt 42-szer



vissza
webes verzió
© koncert.hu