Curtis jövőre Emilióval arénázik

Curtis jövőre Emilióval arénázik

Barátságból örömzenélés – ezzel a mottóval vág neki a jövő évi nagykoncertnek Emilio & Curtis ahol régi slágereik és új közös albumuk dalai is hallhatók lesznek majd. Plusz meghívott vendégelőadók is fellépnek, és ígéretük szerint látványvilágban, színpadi megjelenésben is különleges lesz az április 27-ei arénás lemezbemutató.

"Emillel még az Édes élet ideje alatt ismerkedtünk meg. Hála Istennek a kapcsolatunk túl nőtt a műsoron és azóta is testvérként szeretjük egymást. Az első pillanattól kezdve éreztük, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Nagy szereteten és tiszteleten alapuló barátság a miénk, hiszen mind a ketten mély érzésű emberek vagyunk. Szavak nélkül is érezzük egymást és egymás gondolatát, ami kincs a mai világban" - említette Curtis.

A két előadó idén nyáron már kiadott egy közös dalt, aminek sikerén felbuzdulva azonnal elkezdtek dolgozni a közös albumon. Az új korong dalait a nagykoncert napján mutatják majd be először.

"Mind a ketten kaptunk az Istentől egy tálentumot, és ezt most itt az ideje, hogy egyesítsük. Engem nagyon inspirálnak Curtis szövegei és a világa. Régóta szerettünk volna már együtt dolgozni, és ennek most jött el az ideje. Új közös dalokkal készülünk, de természetesen felcsendülnek majd a nagy Emilio és Curtis slágerek is új köntösben" - árulta el Emilio.

A koncertre a jegyértékesítés várhatóan november elsején indul.



vissza
webes verzió
© koncert.hu