Ezek a zenekarok kaptak támogatást a Hangfoglaló keretén belül

A DLRM (FB)

A Hangfoglaló Program (korábban Cseh Tamás Program) Induló Előadói Alprogramjában a most kihirdetett formációkkal együtt eddig 140 zenekar és énekes kapott támogatást. Köztük olyan zenekarok, mint az első évadban támogatott Margaret Island, Lóci Játszik, a második évados Run Over Dogs, a harmadik évadból az USEME vagy a tavalyiak közül a The Blubebay Foxes.

A szakmai zsűri a 309 jelentkezőből 78-at hallgatott meg élőben októberben, az ő listájuk alapján döntött a kollégium. A nyertesek öt új dalt vehetnek fel, hanghordozót és klipet készíthetnek. A program nemcsak pénzzel, de mentorokkal, és egy éven keresztül fellépési lehetőségek biztosításával, illetve megjelenési lehetőségekkel is segíti a kiválasztottakat.

A 2018/2019-es évad nyertes induló zenekari listáján

az Antal Gábor Trio,

az Árnyéknyúl,

a Bep-Hop Slammers,

a Carson Coma,

Dánielfy Gergő és az Utazók,

a Darjeeling,

a DLRM,

a Haraszti Ádám Projekt,

a Kassandra,

a Madrapur,

a Marble Mist,

a Néhai Bárány,

az Ohnody,

a Plasticocean,

a Ruby Harlem,

a Slow Village,

a Terra Profonda,

a Pontiac,

a Sharon's és a

Tibes szerepel,

míg a Fangler's a megyei tehetségkutató országos győzteseként lett támogatott együttes.



vissza
webes verzió
© koncert.hu