Csepregi Éva elárulja, szerinte min múlik a boldogság

Csepregi Éva elárulja, szerinte min múlik a boldogság

A számot a SilverHill stúdióban rögzítették, ahol a többi közt ByeAlex és a Slepp, Berkes Olivér és az Animal Cannibals is vett már fel zenéket.

„Ebbe a dalba beleírtam azt, hogy min is múlik a boldogságunk. Higgyünk önmagunkban, tegyük azt, ami a mi dolgunk, és sikeres, boldog életünk lesz"- vallja az énekesnő. „Egész pályám során arra törekedtem, hogy mosolyt csaljak az emberek arcára, szórakoztassam őket, és a dalainkban bujkáló életörömet, életigenlést sugározzam feléjük. Ha igazak vagyunk, csak kérni kell  – és minden megadatik" – tette hozzá.

 



vissza
webes verzió
© koncert.hu