Sztáreső: 2019-ben egymásnak adják a kilincset Budapesten a híres előadók és zenekarok

Sztáreső: 2019-ben egymásnak adják a kilincset Budapesten a híres előadók és zenekarok

November 24-én Sting és Shaggy lép fel a Hősök terén, ráadásul a koncert a Szerencsejáték Zrt. jóvoltából ingyenes lesz. Magyar vendégzenekarként a Punnany Massif lép fel.

Január 18-án idelátogat az angol hercegi pár kedvenc énekegyüttese is, a sármos fiúkból álló Blake trió – kedves gesztusként mindig meghívnak az adott országból is egy vendégművészt: Budapesten Zséda fog énekelni velük.

A MUSE február 22-én kezdi meg Simulation Theory elnevezésű világkörüli turnéját. A Grammy-díjas rock ikonok fellépnek az Egyesült Államok, Kanada, az Egyesült Királyság és Európa arénáiban, Budapestre május 28-án érkeznek.

A Tokio Hotel, a kétezres évek közepének legkedveltebb német rockzenekara Melancholic Paradise néven futó turnéja során ismét hazánkba látogat, hogy 2019. június 2-án a Tüskecsarnokban megmutassa, van élet az emo után.

2019 tavaszán a Backstreet Boys megkezdi DNA World Tour elnevezésű koncertkörútját, ami június 25-én ér Budapestre. Ha nem számoljuk azt a csaknem tíz évet, amikor szünetet tartottak, 35 éve vannak jelen a könnyűzenében.

A Deep Purple énekese, David Coverdale által alapított legendás rock’n’roll banda, a WHITESNAKE turnéra indul 2019-ben. A “FLESH & BLOOD” elnevezésű koncertfolyam szintén június 25-én éri el Budapestet: a Barba Negra Trackben adnak koncertet.

A magyar közönség nyáron a STRAND Fesztiválon láthatta legutóbb Jared Letot és bandáját. A Thirty Seconds To Mars 2019. július 23-án a Budapest parkban ad végre önálló koncertet.

És végül, de nem utolsó sorban: 2019. augusztus 7-én  a Sziget Nagyszínpadán láthatjuk-hallhatjuk azt az Ed Sheerant, aki most azzal került a lapok címoldalára, hogy pillanatnyilag ő a világ leggazdagabb zenésze.



vissza
webes verzió
© koncert.hu