A Kiscelli Múzeum Nagy Gyula emlékének ajánlja a Fekete-Lyuk-kiállítást

Fotó: Kiscelli Múzeum

Nagy Gyula búcsúztatása pénteken kettőkor lesz a Fiumei úti sírkertben. Barátai a búcsúztatás után közös emlékezésre hívnak a ZegZugba, a Nagydiófa utcába délután négytől.

Az ember elképzeli, hogy milyen jó lett volna, ha Nagy Gyula tarthatott volna rendkívüli tárlatvezetést a kiállításon... :(

A múzeum ezt posztolta:

"Sajnos Gyula már nem érte meg a szeretett klub történetét bemutató kiállítás megnyitóját. A Fekete Lyuk 30 éves jubileumára készülő tárlat létrehozásában az utolsó napig segítette munkánkat. A decemberben megnyíló kiállítást egyúttal főhajtásnak szánjuk a klub legendás vezetője, Nagy Gyula emléke előtt."

A tárlat 2019.06.17-ig lesz látható.

 

 



vissza
webes verzió
© koncert.hu