
A fim soundtrackje a Magneoton kiadó gondozásában jelenik meg, melyen felcsendül George Ezra Budapest című világslágere, mellette pedig számos neves hazai előadó – Felcser Máté (Punnany Massif), Pethő Szabi (Junkie Jack Flash), Meszes Balázs (Punnany Massif), Sena, Fran Palermo, Balázs Ádám, Mórocz Tamás (Bermuda), Brains, JumoDaddy, Irie Maffia, Marsalkó Dávid és természetesen az Intim Torna Illegál – is közreműködik
Egy baráti társaság úgy dönt, hogy egy játékkal fűszerezi meg a bulit: egész este mind a heten úgy telefonálnak és írnak vagy fogadnak üzeneteket a mobiljukon, hogy a többiek is láthassák, hallhassák őket. És ezzel el is kezdődik a hazugságok, átverések és simliskedések hosszú sora...
Goda Krisztina Divinyi Réka forgatókönyvíróval és néhány ismert, tehetséges színész (Lengyel Tamás, Törőcsik Franciska, Elek Ferenc, Hevér Gábor, Szávai Viktória, Bata Éva, Mészáros Béla) segítségével kelti életre a csupa fordulattal, meglepetéssel teli szilveszter éjszaka eseményeit. A BÚÉK egyébként a Teljesen idegenek című olasz film újragondolt magyar változata.
"A film alkotói egy fontos jelenethez kérték el a Minden kedden című dalunkat – meséli Dorogi Péter, az ITI énekes-gitárosa. "Mivel filmzeneírással is foglalkozom, nagy örömmel fogadtuk a megtisztelő felkérést."
"A film alkotói egy fontos jelenethez kérték el a Minden kedden című dalunkat – meséli Dorogi Péter, az ITI énekes-gitárosa. "Mivel filmzeneírással is foglalkozom, nagy örömmel fogadtuk a megtisztelő felkérést."
A dal egyébként a második single az Élni jöttünk című 2018-as albumról.
A zenekar lemezbemutató turnéja jelenleg is zajlik,
budapesti állomása
január 19-én lesz az Akvárium klub Nagyhalljában.