Ezek az Omega tagjainak kedvenc ételei

Kóbor János kedvence, a brassói

A kiállításról bővebben itt írtunk, de azt a Mindeközben rovatból tudtuk meg, hogy a múzeumhoz közeli szálloda kávézójában Omega Éttermet alakítanak ki: a menüsort pedig a zenekar tagjainak kedvenc ételei alkotják:

  • Kóbor János: brassói aprópecsenye
  • Benkő László: kacsamáj és comb zöldséggel
  • Debreczeni Ferenc: paprikás krumpli kolbásszal
  • Molnár György: lecsó főtt kolbásszal
  • Szöllőssy Katinka: BBQ oldalas

Jó étvágyat!

A fotó a Mindmegette.hu-ról származik, a linkre kattintva receptet is találtok hozzá! :)



vissza
webes verzió
© koncert.hu