Nagy ünnep lesz az idei utolsó Illés Klubban

Nagy ünnep lesz az idei utolsó Illés Klubban

Több oka is van az IlléskluBoschok Baráti Körének arra, hogy az év utolsó, szokásos Illés-klubestet megszervezzék: 1968-ban, tehát 50 éve (!!!) nyitotta meg kapuit a népszerűsége csúcsán lévő Illés együttes új klubja a Fővárosi Művelődési Házban. Mindennek ünnepélyes aláfestést ad az adventi hangulat, és persze nem maradhatnak el a meghívott vendégek sem: Szörényi Levente, Bródy János és Szörényi Szabolcs mellett az Illés zenekar „láthatatlan” és örökös tagja, nagylemezeinek borítótervezője, Szyksznian Wanda grafikusművész.

A hangulatot az Illés együttes ugyancsak 1968-ban megjelent kislemeze is megidézi: „Várunk téged vándor, / Emeld fel az arcodat. / Asztalunkról végy magadnak / Légy egy napra boldogabb.”

Zenében nem lesz hiány, hiszen a klub házi zenekara, a Bojtorján legendás dobosával kiegészült A.B.Sz. mellett a Party Dance Band gondoskodik a hangulat megfelelő hőfokon tartásáról.

 

 



vissza
webes verzió
© koncert.hu