Plácido Domingo énekel először az új szegedi stadionban

Plácido Domingo énekel először az új szegedi stadionban

A stadion 8000 fős, többfunkciós lesz, konferenciaközpontként is szeretnék használni, akár közösségi programokra is.

Kiss-Rigó László megyés püspök a lapnak adott interjújában elmondta, nagyobb kulturális eseményeket is tartanak majd az épülő ifjúsági centrumban. Évente több ilyen jellegű programot szeretnének, az első már meg is van: Plácido Domingo spanyol operaénekes, tenor augusztusban ad koncertet az új stadionban. Pontosabban: "már folyamatban van a szerződés aláírása".

Biztos ezt is elénekli majd...

 

Csak az érdekesség kedvéért jegyezzük meg, hogy van egy település Magyarországon, ahol BIZTOS soha nem fog fellépni a spanyol híresség: ez pedig Párkány, ahol Kossuth utvca lakói mintegy 16 éven át ébredtek a tenor hangjára...

 



vissza
webes verzió
© koncert.hu