Két taggal kevesebb a Punnany Massifban

Ha nem is ugyanabban a felállásban, de biztos ott lesznek a Parkban 2019-ben is

Először a Wellhello...
Első cikkünkben azt írtuk meg, hogy kilépkednek a tagok a zenekarból. Aztán jött az elnöki közlemény, amely szerint pánikra semmi ok, csak a "háttértagok" lépnek le. Aztán jött, hogy Fluor fenyeget és/vagy perel, már nem emlékszünk, itt visszolvasható, de egy idő után elengedtük a történetet.

Hány az a nyolc?

Aztán jött az Ocho Macho, három régi taggal váltak el a csapat útjai, de jöttek újak is: kiszállt a formációból Szalai Márton basszusgitáros, Mórocz András trombitás és Keresztesi Krisztián ütős. Visszaszállt a zenekarba Csík Andor trombitás, beszállt a zenevonatba Takács Roland Adrián (Kanóc) basszusgitáros.

Változások a Beatles-emlékzenekar háza táján

2013-ban alakult The Bits egy drasztikus és egy előkészített lelépésen van túl, de köszönik, meglesznek, a humoruk változatlan: "Amikor megtörtént a kilépés, tudtam, hogy senki másra nem számíthatunk ilyen rövid idő alatt, még Paul McCartney-ra sem, sajnos, mert ő épp turnézott, pedig ő tudja a dalokat...."

Ennyi bevezetés után essen szó a címszereplőről: kilép a Punnany Massifból DJ R-Nold (Piszkár Bálint), aki az Instagramon jelentette be, hogy otthagyja a formációt, így tesz a fúvós Szeki (Szekeres Norbert) is, aki a Facebookot használta ugyanerre, posztjaik egyben a forrásoldalon megtekinthetők.



vissza
webes verzió
© koncert.hu