Az exwellhellósok új zenekart alapítottak: itt a Talk2night

Az exwellhellósok új zenekart alapítottak: itt a Talk2night

Az új zenekar neve Talk2night, az új énekes pedig Vavra Bence, aki a 2013-as X-Faktorban, a By The Way tagjaként ismerhetett meg az ország.

"Tulajdonképpen majdhogynem evidens volt mindannyiunk számára, hogy együtt folytatjuk a kiválás után. (...) Nem szeretnénk feltétlenül messzemenő tervekről nyilatkozni, maradjon meglepetés, hogy hogyan tovább, de annyit elárulhatunk, hogy tele vagyunk ötletekkel, és alig várjuk, hogy ismét színpadra álljon a brigád – nyilatkozta a portálnak a zenekar.

 

Kiszáll egy időre a Wellhello

Wellhello, good bye? Kilépnek a zenekarból a tagok

Fluor állítólag beperelné az egész Wellhello-t

 



vissza
webes verzió
© koncert.hu