Mindenkitől bocsánatot kér és elvonóra megy Curtis

Fotó: Curtis Hivatalos oldala

Mindezt sűrű bocsánatkérések közepette tette, ráadásul egy olyan – a régi szép időket felelevenítő – fotóval, amelyen még Majkával pózolnak, egy vélhetően jól sikerült este után. A rövidke bejelentés, ami egyfajta "coming out"-ként is felfogható, elsősorban azoknak jelenthet némi megnyugvást, akik évek óta próbálták ráébreszteni Curtist arra, hogy nagyon rossz irányba halad.

Reméljük, ez az újévi fogadalom nem tűnik el olyan gyorsan a feledés homályába, mint ahogy az legtöbbünk életében szokott...

Innen is erőt, kitartást, hitet, és mielőbbi gyógyulást kívánunk!

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Kedves ismerősök és rajongók! Sajnos idő kellett ahhoz ,hogy belássam a betegségem... Bocsánatot kérek mindenkitől mindenért !!! Ezen a héten befekszem egy rehabilitációs központba ,hogy újra az igazi Curtist kapjátok( a januári fellépéseket ,holnap lemondom). UI:Szeretlek Petike és mindenben igazad volt❤️

curtis4ker (@curtis4ker) által megosztott bejegyzés,

 



vissza
webes verzió
© koncert.hu