Ma van a Király születésnapja – Elvis on Board!

Ma van a Király születésnapja – Elvis on Board!

Hihetetlen, hogy a több, mint 40 éve halott énekes milyen széles – és fanatikus! – rajongótáborral rendelkezik mind a mai napig. Világszerte milliók ünneplik születésnapját január elején, így a magyar rajongók is összegyűlnek január 12-én, hogy dalain keresztül  egy nagyszabású bulival emlékezzenek meg a legendáról, aki idén lenne 84 éves.

Hazai népszerűségét mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy magyar rajongói gyűjtést kezdeményeztek a budapesti Elvis parkban felállítandó Elvis-szoborra, hogy így is tisztelegjenek a rock & roll királyának nagysága előtt.

“Volt egy bál azon a hajón...” – énekelte Komár László a nyolcvanas évek elején, nem véletlenül, ugyanis a 37 éve működő Magyar Elvis Klub népszerű rendezvényei többek között az “Elvis-hajón” is zajlottak. A Komár-dal most újra aktuálissá válik, hiszen a Magyar Elvis Klub minden évben megrendezésre kerülő születésnapi Elvis-partija idén a TRIP hajón lesz.

 



vissza
webes verzió
© koncert.hu