Plácido Domingóval lép fel a beugró magyar zenekar Dániában

Plácido Domingóval lép fel a beugró magyar zenekar Dániában

"Ez egy igen ritka lehetőség, a zenekar nagy odaadással készül a koncertre, ahol egy világsztárt kísérhetnek, ami valóban életre szóló élmény lesz" – fogalmazott Cser Ádám zeneigazgató. Mint mondta, ez egy olyan zenei adalék és együtt zenélés lesz, amire sokáig fognak emlékezni. "Büszkeséggel tölti el a zenészeket és biztos, hogy a későbbi években is szívesen mesélik majd másoknak" – tette hozzá.

A Zenekar rendkívül nagy megtiszteltetésként fogadta a megkeresést, és már nagy lelkesedéssel várják, hogy színpadra léphessenek január 14-én. A koncerten közreműködik Rost Andrea és Camila Titinger, a karmester Eugene Kohn lesz.

 

Plácido Domingo énekel először az új szegedi stadionban



vissza
webes verzió
© koncert.hu